Kasutaja  
Parool

Hea kasutaja!


Tallinna õigusaktide registris olevat teavet enam ei uuendata, siit leiate enne 17. septembrit 2020 vastu võetud aktid.

Ajakohased õigusaktid on kättesaadavad Tallinna õigusaktide infosüsteemis Teele.

Abi saate kasutajatoe telefonil 6411 511 või e-posti aadressil teeleabi@tallinnlv.ee.

Seosed
Redaktsioonid
 
03.01.2011-06.09.2013

Linnavolikogu istungid
Linnavalitsuse istungid
Tallinna põhimäärus
Riigi Teataja
RT ingliskeelsed tõlked


Lihtsa otsingu abil otsitakse vaikimisi kehtivaid õigusakte. Otsingu tulemusena ei kuvata õigusakte, mis üksnes muudavad teist õigusakti või tunnistavad selle kehtetuks. Samuti ei kuvata linnavalitsuse istungi protokolli väljavõtteid (päevakorrapunkte).
Valikute muutmisega saab otsida ka kehtetuid ja tulevikus jõustuvaid akte. Istungi protokollide väljavõtete ja muutvate aktide leidmiseks tuleb kasutada laiendatud otsingut.
NB! Korraldustele ja otsustele koostatakse redaktsioone alates 9. detsembrist 2009. Kehtiva redaktsiooni saamiseks tuleb korralduse juures oleva seoste lingi alt vaadata, kas korraldust on muudetud.


Lihtne otsing

Aktile    I    Prindi    I    PDF    I    Tagasi nimekirja
Akti päis
Valimisjaoskondade moodustamine
Tallinna Linnavalitsus 29.12.2010 määrus number 111 [RT IV, 24.05.2013, 51]
Jõustumine:03.01.2011
Kehtetuks tunnistamine:06.09.2013
Redaktsiooni kehtivus:03.01.2011 - 06.09.2013 [RT IV, 24.05.2013, 51]

AKTI TUNNISTAB KEHTETUKS:
Tlv m 28.08.2013 nr 150 [RT IV, 03.09.2013, 69 - jõust. 06.09.2013]

 

TALLINNA LINNAVALITSUS

 

 

MÄÄRUS

 

 

 

 

 

Tallinn

29. detsember

2010 nr 111

 

 

 

 

Valimisjaoskondade moodustamine

 

 

 

 

 

 

Määrus kehtestatakse Riigikogu valimise seaduse § 8 alusel.

 

 

 

 

 

         

§ 1.  Moodustada 2011. aasta Riigikogu valimise läbiviimiseks Tallinna linna haldusterritooriumil 132 valimisjaoskonda ja määrata nende numeratsioon ja piirid ning jaoskonnakomisjonide asukohad vastavalt lisale.

§ 2.  Määrata valimisjaoskondadeks, kus saavad hääletada valijad väljaspool oma elukohajärgset jaoskonda:

1) Haabersti linnaosas valimisjaoskond nr 14;

2) Kesklinna linnaosas valimisjaoskonnad nr 18, 24 ja 28;

3) Kristiine linnaosas valimisjaoskond nr 33;

4) Lasnamäe linnaosas valimisjaoskonnad nr 50 ja 69;

5) Mustamäe linnaosas valimisjaoskonnad nr 81, 95 ja 96;

6) Nõmme linnaosas valimisjaoskond nr 102;

7) Pirita linnaosas valimisjaoskond nr 114;

8) Põhja-Tallinna linnaosas valimisjaoskonnad nr 122 ja 127.

§ 3.  Määrata valimisjaoskondadeks, kus saavad hääletada valijad, kelle elukoha andmed Tallinnas on kantud rahvastikuregistrisse linnaosa täpsusega:

1) Haabersti linnaosas valimisjaoskond nr 14;

2) Kesklinna linnaosas valimisjaoskond nr 24;

3) Kristiine linnaosas valimisjaoskond nr 31;

4) Lasnamäe linnaosas valimisjaoskond nr 50;

5) Mustamäe linnaosas valimisjaoskond nr 81;

6) Nõmme linnaosas valimisjaoskond nr 102;

7) Pirita linnaosas valimisjaoskond nr 115;

8) Põhja-Tallinna linnaosas valimisjaoskond nr 127.

§ 4.  [Käesolevast tekstist välja jäetud.]§ 5.  Tallinna Linnakantseleil avalikustada paragrahvides 1-3 loetletud andmed enne valimisi.

 

§ 6.  Määrus jõustub 3. jaanuaril 2011.

 

Tallinna Linnavalitsuse

29. detsembri 2010 määruse nr 111

“Valimisjaoskondade moodustamine”

LISA

 

VALIMISJAOSKONNAD

 

 

 

 Valimisringkond nr 1

 

Haabersti linnaosa

 Valimisjaoskond nr 1

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Merirahu, Paljandi, Õismäe tee paaritud nr 1 kuni 49.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28.

 

Valimisjaoskond nr 2

Valimisjaoskonda kuuluvad: Ahvena, Landi, Laose, Lehtmäe, Lesta, Loigu, Loomuse, Lõimise, Kahva, Kammelja, Kiini, Mardipere, Mirta, Nata, Nigli, Nooda tee, Parve, Poru, Saviliiva tee, Selise, Sikuti, Suurevälja, Tirgu, Ujuki, Umboja, Unna, Uustalu. Vabe, Veerise, Viige, Võrgukivi, Õismäe tee paarisnr 2 kuni 20.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28.

 

Valimisjaoskond nr 3

 Valimisjaoskonda kuuluvad Rannamõisa tee, Õismäe tee paaritud nr 51 kuni 73 ja paarisnr 30 kuni 42.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50.

 

Valimisjaoskond nr 4

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Abara, Jõeküla tee, Jõeoti, Lauripere, Lemle, Müta, Sumba, Tiskre tee, Västra, Õismäe tee paarisnr 44 kuni 78.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50.

 

Valimisjaoskond nr 5

Valimisjaoskonda kuuluvad: Astangu, Järveotsa tee paaritud nr 37 kuni 47, Kadaka tee 88, Rehe, Rehe põik.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31.

 

Valimisjaoskond nr 6

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Härgmäe, Järveotsa tee paarisnr 2 kuni 6, Paldiski mnt paaritud nr 223 kuni 249, Tähetorni 90, Õismäe tee paaritud nr 75 kuni 115.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31.

 

Valimisjaoskond nr 7

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Järveotsa tee paaritud nr 1 kuni 35a.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31.

 

Valimisjaoskond nr 8

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Halla, Heinamaa, Humala, Härmatise, Joone, Kõrgepinge paaritud nr 1 kuni 27, Köömne, Külma, Lobjaka, Looga, Marja 8 ja 11, Marjamaa, Mureli paarisnr 12 kuni 30, Mustjuure, Mustjõe, Mustjõe põik, Nurklik, Ojaveere, Otse, Pakase, Paldiski mnt paaritud nr 81 kuni 147a ning paarisnr 82 kuni 122a, Piibelehe, Pirni paarisnr, Ploomi, Põldmarja, Pärituule, Rahe, Rohumaa, Rõika, Räitsaka, Saarma, Saarma põik, Siire, Sirge, Tarna, Tuhkru, Tuuleveski, Tuuliku tee, Veskimetsa, Veskimäe.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt 83.

 

Valimisjaoskond nr 9

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Aisa, Haabersti, Havi, Hälli, Hälli põik, Kaeravälja, Kakumäe tee, Kilu, Kiviranna tee, Kruusaranna tee, Kätki, Latika, Lee, Liivaranna tee, Lillevälja, Lõhe, Lõuka, Merihärja, Merinõela, Mõisapõllu, Mäekõrtsi, Oti, Otsatalu, Paldiski mnt 75 kuni 79, Pirni paarisnr, Põlde, Põlde põik, Rajapere,  Rocca al Mare, Räime, Selja, Siia, Silmu, Soolahe tee, Sooranna, Sõudebaasi tee, Säina, Taela, Tanuma, Teivi, Tindi, Tulekivi, Tuleraua, Tuluste, Tursa, Vabaõhumuuseumi tee,  Vana-Umboja, Vainutalu, Vainutalu põik, Vana-Rannamõisa tee, Viidika, Vimma.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt 83.

 

Valimisjaoskond nr 10

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Ahingu, Kaladi, Käba, Maimu, Nõeliku, Piiritsa, Põllumäe, Tedrepere, Trahteri, Tõnu, Uuepere, Vismeistri,  Õismäe tee paaritud nr 115a  kuni 127 ja paarisnr 80 kuni 108.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50.

 

Valimisjaoskond nr 11

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kaheküla tee, Kessi, Kudu, Kärneri, Ojakääru, Paldiski mnt paaritud nr 165 kuni 219, Põlde, Põlde põik, Ründi, Silgu, Särjesilma, Vähi, Õismäe tee paaritud nr 129 kuni 147.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50.

 

Valimisjaoskond nr 12

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Aedvere, Alemaa, Eevardi, Hansu, Hargi, Hoburaua, Jaagu, Järvekalda tee, Kaarlepere, Kabli, Kahlu, Kaisla, Keskküla, Kilde, Koogu, Kotlepi, Kristeni, Kubu, Kuhja, Kurmu, Käia, Käänu, Künkamaa, Luisu, Nõgikikka, Oja, Pikaliiva, Postitalu, Printsu tee, Põlendiku, Rangu, Rannaniidu, Reha, Roolahe, Roostiku, Rõugu, Räga, Saadu, Sagari, Sarra, Sepapere, Sõõru, Sädeme, Taludevahe, Teisepere, Tiskrevälja, Toomapere, Tuki, Tulimulla, Vaagi, Vaalu, Vahepere, Vigla, Vihu, Võsara.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Haabersti Linnaosa Valitsus, Ehitajate tee 109A.

 

Valimisjaoskond nr 13

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Paldiski mnt paaritud nr 149 kuni 163, Õismäe tee paarisnr 112 kuni 128 ja 134, Õismäe tee paaritud nr 149 kuni 153 ja 173.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe tee 132.

 

Valimisjaoskond nr 14

 Valimisjaoskonda kuuluvad: Valimisjaoskonda kuuluvad: Ehitajate tee paaritud nr 111 kuni 151, Ehitajate tee paarisnr 122 kuni 148, Meistri, Õismäe tee paarisnr 136 kuni 150 ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Haabersti.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Haabersti Linnaosa Valitsus, Ehitajate tee 109A.

 

Põhja-Tallinna linnaosa

Valimisjaoskond nr 118

Valimisjaoskonda kuuluvad: 1.Liin, 2.Liin, 3.Liin, 4.Liin, 5.Liin, Amburi, Ankru, Kaevuri, Kaluri, Ketta, Kilbi, Klaasi, Kopli paaritud nr 69g kuni lõpuni ja paarisnr 104 kuni lõpuni, Kopliranna paaritud nr 39 kuni lõpuni ja paarisnr 24 kuni lõpuni, Maleva paarisnr 4 kuni lõpuni, Maleva põik, Marati, Neeme, Neeme põik, Sepa, Süsta, Treiali, Vasara paarisnr 4 kuni 20.

Jaokonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Kunstigümnaasium, Kopli t 102A.

 

Valimisjaoskond nr 119

Valimisjaoskonda kuuluvad: Alasi, Kangru, Kopli paaritu nr 69e ja paarisnr 98 kuni 100c, Kopliranna paaritud nr 9 kuni 37, paarisnr 10-16, Laevastiku, Maleva paaritu nr 1 ja paarisnr 2a, 2b ja 2h, Paljassaare tee, Pelguranna paaritud nr 5 kuni 11, Sirbi, Uus-Maleva, Vasara paaritud nr 3 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Kopli Ametikool, Kopli tn  98.

 

Valimisjaoskond nr 120

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kanepi, Kopli paaritud 37a kuni 69, Lina, Lõime paaritud nr 1 kuni 7a ja paarisnr 4 kuni 6, Niidi, Puuvilla, Sitsi, Sõle paarisnr 62 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Kopli Ametikool, Kopli tn  98.

 

Valimisjaoskond nr 121

Valimisjaoskonda kuuluvad: Ketraja, Lõime paaritud nr 11 kuni lõpuni ja paarisnr 12 kuni lõpuni, Pelguranna paaritud nr 13 kuni 31, Randla paaris nr 8 kuni 16, Sõle paaritud nr 65 kuni lõpuni, Tuulemaa paaritud nr 5 kuni 15 ja paarisnr 4 kuni 14.

Jaokonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Pelguranna lasteaed, Pelguranna  49.

 

Valimisjaoskond nr 122

Valimisjaoskonda kuuluvad Kari paarisnr 4 kuni 26, Madala, Pelguranna paaritud nr 37 kuni 45, Randla paaritud nr 3 kuni 15 ja paarisnr 24, Sõle paaritud nr 61 ja 61a, Tuulemaa paaritud nr 17 kuni 23.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus, Madala 3.

 

Valimisjaoskond nr 123

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kari paaritud nr 17 kuni 23, Pelguranna paaritud nr 47 kuni 57, Puhangu paaritud nr 55 kuni lõpuni ja paarisnr 26 kuni lõpuni, Randla paaritud nr 19 kuni lõpuni ja paarisnr 26 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Ranniku Gümnaasium, Kari tn 13.

 

Valimisjaoskond nr 124

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kari paaritud nr 1 kuni 9, Puhangu paaritu nr 53 ja paarisnr 2 kuni 24, Sõle paaritud nr 55a kuni 57 ja paarisnr 54 kuni 60, Vihuri.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Ranniku Gümnaasium, Kari tn 13.

 

Valimisjaoskond nr 125

Valimisjaoskonda kuuluvad: Angerja, Erika, Hundipea, Kopli paarisnr 78 kuni 96b, Paavli, Tööstuse paaritud nr 55 kuni lõpuni ja paarisnr 58 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Karjamaa Gümnaasium, Kopli tn 92.

 

Valimisjaoskond nr 126

Valimisjaoskonda kuuluvad: Graniidi, Kalevi, Kopli paaritud nr 7 kuni 21 ja paarisnr 22 kuni 66, Kungla, Leigeri, Linda, Salme, Soo paaritud nr 35 kuni lõpuni ja paarisnr 42 kuni lõpuni, Tõllu, Tööstuse paaritud nr 21 kuni 43, 47a ja paarisnr 24 kuni 40, Uus-Kalamaja, Vabriku paaritud nr 17 kuni lõpuni ja paarisnr 10 kuni lõpuni, Volta.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Salme Kultuurikeskus, Salme tn 12.

 

Valimisjaoskond nr 127

Valimisjaoskonda kuuluvad: Jahu, Kalaranna, Kalju, Kesk-Kalamaja, Kopli paarisnr 2a kuni 20, Kotzebue, Küti, Köie, Malmi, Niine, Noole, Põhja pst paaritud nr 11 kuni lõpuni, Soo paritud nr 3 kuni 31 ja paarisnr 6 kuni 36, Suur-Laagri, Suur-Patarei, Suurtüki paarisnr 6 kuni lõpuni, Tööstuse paaritud nr 1 kuni 17 ja paarisnr 2 kuni 22, Vabriku paaritu nr 7 kuni 13 ja paarisnr 2 kuni 4, Valgevase, Vana-Kalamaja, Võrgu, Väike-Laagri, Väike Patarei ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Põhja-Tallinn.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Põhja-Tallinna Valitsus, Niine tn 2.

 

Valimisjaoskond nr 128

Valimisjaoskonda kuuluvad: Ehte, Helme, Kolde pst paarisnr 76 kuni lõpuni, Sõle paaritud nr 47 ja 47a.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Ehte Humanitaargümnaasium, Ehte tn 9.

 

Valimisjaoskond nr 129

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aru, Auna, Kaera, Kolde pst paaritud nr 43 kuni 67 ja paarisnr 52 kuni 68, Nisu paarisnr 28 kuni lõpuni, Sõle paaritud nr 25 kuni 45 ja paarisnr 34 kuni 48, Söödi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletusruumi asukoht on Sõle Põhikool, Sõle tn 40.

 

Valimisjaoskond nr 130

Valimisjaoskonda kuuluvad: Heina paaritud 13 kuni lõpuni ja paarisnr 20 kuni lõpuni, Härjapea paarisnr 4 kuni 18, Kolde pst paaritud nr 3 kuni 41 ja paarisnr 4 kuni 48, Kõrre, Luste, Maisi, Nabra, Nisu paaritud nr 1 kuni 25 ja paarisnr 6 kuni 24, Orase, Pebre, Ristiku paaritud nr 37 kuni lõpuni ja paarisnr 24 kuni lõpuni, Rukki, Taime, Timuti, Õle paaritud nr 21 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Ristiku Põhikool, Ristiku tn 69.

 

Valimisjaoskond nr 131

Valimisjaoskonda kuuluvad: Heina paaritud nr 3 kuni 11b ja paarisnr 4 kuni 18, Härjapea paaritud nr 1 kuni 9, Paldiski mnt paarisnr 6 kuni 40, Ristiku paaritud nr 3 kuni 15 ja paarisnr 2a kuni 20, Ristiku põik, Rohu, Saue, Sügise, Sõmera, Tehnika paaritud nr 1 kuni 27 ja paarisnr 2 kuni 24, Telliskivi, Toompuiestee 27, 29 ja 33, Õle paaritud nr 1 kuni 19 ja paarisnr 2 kuni 18.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletusruumi asukoht on Tallinna Transpordikool, Tehnika tn 18.

 

Valimisjaoskond nr 132

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aarde, Preesi, Härjapea paaritud nr 15 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, Mulla põik, Mulla, Paldiski mnt paarisnr 42 kuni 70b, Ristiku paaritud nr 17 kuni 33, Roo, Sõle paaritud nr 3 kuni 19 ja paarisnr 4 kuni 30, Vaniku, Ädala.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletusruumi asukoht on Pelgulinna Gümnaasium, Mulla tn 7.

 
Kristiine linnaosa

Valimisjaoskond nr 31

Valimisjaoskonda kuuluvad: Endla paaritud nr 47 kuni 57 ja paaris nr 38 kuni 52, Kauri, Kibuvitsa kõik paaritud nr, Koskla, Kotkapoja, Käbliku, Liblika, Madara, Meika, Paldiski mnt paaritud nr 25 kuni 51, Sinika, Sõpruse pst paaritud nr 3 kuni 33 ja paaris nr 2 kuni 22/10, Talviku, Tihase paaritud nr 9 kuni 27 ja Paaris nr 12 kuni 28, Tiiva paaris nr 2 kuni 20, Tulbi, Tulika paaritud nr 1 kuni 25 ja 37 ning paaris nr 2 kuni 42, Ülase ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Kristiine.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kristiine Linnaosa Valitsus, Tulika tn 33B.

 

Valimisjaoskond nr 32

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kuldnoka, Tedre paaritud nr 79 ja 83 kuni 87.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24.

 

Valimisjaoskond nr 33

Valimisjaoskonda kuuluvad: Hane, Kajaka, Kulli, Kännu paaritud nr 51 kuni lõpuni ja paaris nr 56 kuni lõpuni, Käo paaritud nr 43 kuni lõpuni ja paaris nr 54 kuni lõpuni, Marsi 10, Nõmme tee paaritud nr 77 kuni lõpuni ja paaris nr 72a kuni 104, Nõmme põik, Oksa, Rahumäe tee paaritud nr 1 kuni 3 ja paaris nr 2 kuni 6b, Retke tee 17, Rivi 4, Seebi, Sule paaris 2 kuni lõpuni ja paaritud 3 kuni lõpuni, Sõpruse pst 159b, Tondi paaritud nr 37 kuni lõpuni ja paaris nr 44 kuni lõpuni, Tüve paaritud nr 3 kuni 39b ning paaris nr 2 kuni 22 ja 26 kuni 46a.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on AS Audentes peahoone, Tondi tn 84.

 

Valimisjaoskond nr 34

Valimisjaoskonda kuuluvad: Keemia, Kirsi paaritud nr 1 kuni lõpuni ning paaris nr 6 kuni 12, Marja tn 4a kuni 4b, Mehaanika, Mehaanika põik, Metalli, Mureli paaritud nr 1 kuni 5, Mustamäe tee paaritud nr 17 kuni 37, Seemne, Sõstra, Välja.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Keskkonnaministeeriumi Info-Tehnokeskus, Mustamäe tee 33.

 

Valimisjaoskond nr 35

Valimisjaoskonda kuuluvad: Endla paaritud nr 59 kuni 67 ja 77 ning paaris nr 56 kuni lõpuni, Haigru,

Kannikese, Kasvu, Kibuvitsa kõik paaris nr, Kullerkupu, Lille, Loo, Maasika, Metsise, Mooni paaritud nr 1 kuni 67 ja paaris nr 2 kuni 54, Mõtuse paaritud nr 1 kuni 17/1 ja paaris nr 4 kuni 20a, Paldiski mnt paaritud nr 53 kuni 67a, Tedre paaris nr 60 kuni lõpuni, Tihase paaritud nr 29 kuni lõpuni ja paaris nr 30 kuni lõpuni, Vaarika, Vuti paaritud nr 5 kuni 47 ja paaris nr 6 kuni 44.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Puuetega Inimeste Koda, Endla tn 59.

 

Valimisjaoskond nr 36

Valimisjaoskonda kuuluvad: Algi paaritud nr 1 kuni 57 ning paaris nr 2/1 kuni 2/10 ja 38, Algi põik, Kaarna, Kadaka tee paaris nr 30 kuni 36, Kure, Kõrgepinge 31 ja 33, Laki paaritud nr 1 kuni 9 ja paaris nr 2 kuni 16, Linnu tee paaritud nr 53 kuni lõpuni ja paaris nr 64 kuni lõpuni, Meleka, Mooni paaritud nr 69 kuni 93/5 ja Paaris nr 56 kuni 78/5, Mustamäe tee paaritud nr 39 kuni 59 ja paaris nr 28 kuni 56, Muti, Mõtuse paaritud nr 19 kuni lõpuni ja paaris nr 22 kuni lõpuni, Nirgi paaritud nr 1 kuni 5 ja paaris nr 2 kuni 8, Ronga, Räägu paaritud nr 1 kuni 29, paaris nr 2 kuni 10c, Sõpruse pst 170 ja 172, Sõpruse pst 182 ja 184, Tedre paaritud nr 55 kuni 77 ja 81, Varese, Vuti paaritud nr 53 kuni lõpuni ja paaris nr 48 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Huvikeskus Kullo, Mustamäe tee 59.

 

Valimisjaoskond nr 37

Valimisjaoskonda kuuluvad: Hauka, Kotka paaritud nr 1 ja 3 ning paaris nr 2 kuni 24, Lagle, Leevikese, Nõmme tee paaritud nr 1 kuni 13 ja paaris nr 2 kuni 32, Spordi, Tihase paaritud nr 3 kuni 5b ja paaris nr 2 kuni 10, Tiiva kõik paaritud nr ja paaris nr 22 kuni lõpuni, Tulika paaris nr 50 kuni 66, Vindi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Kristiine Gümnaasium, Nõmme tee 32.

 

Valimisjaoskond nr 38

Valimisjaoskonda kuuluvad: Hüübi, Kiuru, Kännu paaritud nr 1 kuni 49a ja paaris nr 2 kuni 54, Käo põik, Lehe, Linnu tee paaris nr 46 kuni 62, Luige, Nepi, Nõmme tee paaritud nr 15 kuni 25 ja paaris nr 34 kuni 70, Rästa, Rästa põik, Räägu paaritud nr 31 kuni 61 ja paaris nr 12 kuni 26, Siidisaba, Tedre paaritud nr 1 kuni 17 ja paaritud nr 21 kuni 53 ja paaris nr 2 kuni 58, Tedre põik, Tüve paaritud nr 41 kuni lõpuni ja paaris nr 48 kuni lõpuni, Viu, Võrse.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Pedagoogiline Seminar, Räägu tn 49.

 

Valimisjaoskond nr 39

Valimisjaoskonda kuuluvad: Auli, Haraka, Kotka paaris nr 26 kuni lõpuni, Käo paaritud nr 1 kuni 41 ja Paaris nr 2 kuni 52, Linnu tee paaritud nr 1 kuni 51 ja paaris nr 2 kuni 44, Lõokese, Nõmme tee paaritud nr 27 kuni 75, Pardi, Püü, Püü põik, Rähni, Sule 1, Tedre 19, Tondi paaritud nr 23 kuni 35 ja paaris nr 28 kuni 42, Västriku, Ööbiku.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 1. Internaatkool, Tondi tn 40.

 

Valimisjaoskond nr 40

Valimisjaoskonda kuuluvad: Alajaama, Elektri, Elektroni, Energia, Järve, Laine, Pärnu mnt paaris nr 184a kuni 184b, Tuisu, Virve.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Järve noortekeskus, Alajaama 1.

 

Valimisringkond nr 2

 

Kesklinna linnaosa

Valimisjaoskond nr 15

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aida, Aia, Apteegi, Bremeni käik, Börsi käik, Dunkri, Falgi tee, Gümnaasiumi, Harju, Hobusepea, Inseneri, Kaarli pst kõik paarisnr, Kanuti, Katariina käik, Kinga, Kiriku, Kiriku plats, Kiriku põik, Kohtu, Komandandi tee, Kooli, Kullassepa, Kuninga, Laboratooriumi, Lai, Lossi plats, Lühike jalg, Mere pst kõik paaritud nr, Mündi, Müürivahe, Munga, Niguliste, Nunne, Olevimägi, Oleviste, Pagari, Piiskopi, Pikk, Pikk jalg, Põhja pst kõik paarisnr, Pärnu mnt paarisnr 2 kuni 12, Pühavaimu, Raekoja plats, Raekoja, Rahukohtu, Rannamäe tee, Rataskaevu, Rutu, Rüütli, Saiakang, Sauna, Sulevimägi, Suur-Karja, Suur-Kloostri, Suurtüki paaritu nr 1 ja paarisnr 2 kuni 4c, Tolli, Toom-Kooli, Toompea, Toompuiestee kõik paarisnr, Toom-Rüütli, Uus, Vabaduse väljak kõik paarisnr, Vaimu, Valli, Vana-Posti, Vana Turg, Vanaturu kael, Vana-Viru, Viru, Vene, Voorimehe, Väike-Karja, Väike-Kloostri, Väike Rannavärav, Wismari paaritud nr 1 kuni 11.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Gustav Adolfi Gümnaasium, Suur-Kloostri tn 7.

 

Valimisjaoskond nr 16

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. Adamsoni, Ao, Eha, Endla paarisnr 2 kuni 30, A. Kapi, Kevade, Koidu paaritud nr 1 kuni 45 ja paarisnr 2 kuni 54, Loite, Loode, Loode põik, Luise, Paldiski mnt paaritud nr 1 kuni 23a, Roopa, Tehnika paaritud nr 37 kuni 63, Toompuiestee paaritud nr 3 kuni 23, Villardi paaritud nr 1 kuni 23a ja paarisnr 2 kuni 24, Wismari paaritud nr 13 kuni lõpuni ning kõik paarisnr.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Jakob Westholmi Gümnaasium (algklasside maja), Luise tn 38.

 

Valimisjaoskond nr 17

Valimisjaoskonda kuuluvad: Gonsiori paaritud nr 3 kuni 9 ja paarisnr 2 kuni 18, Hobujaama, C. R. Jakobsoni, Kaljase, Kivisilla, Koge, Fr. R. Kreutzwaldi paaritud nr 17 kuni 29 ja paarisnr 22, J. Kunderi paarisnr 4 kuni 14, A. Laikmaa, Manee˛i, Mere pst paarisnr 2 kuni 10, Narva mnt paaritud nr 1 kuni 11e ja paarisnr 2 kuni 8, Poordi, Pronksi 10, V. Reimani kõik paarisnr, Roseni, Rotermanni, Tartu mnt paaritud nr 1 kuni 63, E. Viiralti, Viru väljak.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Narva mnt 11D.

 

Valimisjaoskond nr 18

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aedvilja, Ahtri, A. Alle, Bensiini, Eerikneeme tee, Fr. R. Faehlmanni paaritud nr 39 kuni 45, Filmi, Jõe, Kai, Kalavälja tee, Karnapi tee, Karu, L.Koidula paarisnr 2 kuni 12, Fr. R. Kreutzwaldi paaritud 1 kuni 5a, Kurikneeme tee, J. Köleri paaritud nr 1 kuni 11e ja paarisnr 2 kuni 18, Külaniidu tee, Lahe, Liivaoja, Logi, Lootsi, Lüüsi, Madalmaa, Nafta, Narva mnt paaritud nr 13 kuni 63 ja paarisnr 10 kuni 70, Paadi, Petrooleumi, Poldri, J. Poska paaritud 49 kuni 53, Raua paaritud nr 41 kuni 65, Rumbi, Sadama, Tagamaa tee, Tormi, Tuukri, Tuukri põik, Uus-Sadama, J. Vilmsi paaritud nr 5 kuni 15, A. Weizenbergi paaritud nr 7 kuni 29 ja paarisnr 2 kuni 20a.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Ülikool, Narva mnt 25.

 

Valimisjaoskond nr 19

Valimisjaoskonda kuuluvad: Fr. R. Faehlmanni paaritud nr 1 kuni 35 ja paarisnr 2 kuni 40e, Gonsiori paaritud 11 kuni 21, Hõbeda,  Fr. R. Kreutzwaldi paaritud nr 7 kuni 15 ja paarisnr 4 kuni 14, Pronksi paaritud nr 3 kuni 11 ja paarisnr 4 kuni 6a, V. Reimani kõik paaritud nr, Raua paaritud nr 1 kuni 39 ja paarisnr 4 kuni lõpuni, Raua põik, Terase, Tina paaritud nr 3 kuni 23 ja paarisnr 4 kuni 26, R. Tobiase, Vase kõik paaritud nr ja paarisnr 2 kuni 14.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 21. Kool, Raua tn 6.

 

Valimisjaoskond nr 20

Valimisjaoskonda kuuluvad: Alevi, Asula, Asula põik, Auru, Hagudi, Hallivanamehe, Juurdeveo, Kauba, Keava, Kiisa, Kohila, Käru, Leete, Luite, Magdaleena, Marta, Paide, Pärnu mnt paaritud nr 105 kuni 141 ning paarisnr 102 kuni 164, Rapla, Reketi, Saku, Suitsu, Suitsu põik, Söe, Tondi paaritud nr 1 kuni 19 ja paarisnr 2 kuni 26, Türi, Vaari, Veduri, Vee, Veerenni paaritud nr 55 kuni lõpuni ja paarisnr 42 kuni lõpuni, Veerenni põik, Viadukti.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Ehituskool, Pärnu mnt 162.

 

Valimisjaoskond nr 21

Valimisjaoskonda kuuluvad: Gonsiori paaritud nr 23 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, K. A. Hermanni, Juhkentali paarisnr 46 kuni lõpuni, Juhtme paaritud nr 1 kuni 21 ja paarisnr 2 kuni 18, Kaabli, Kanali tee 1 ja 9, J. Kappeli, Kollane, Korgi, F. Kuhlbarsi, J. Kunderi paaritud nr 1 kuni 39 ja paarisnr 22 kuni 46, Kunderi põik, Lambi, Lastekodu paaritud nr 39 kuni lõpuni, Laulupeo paaritud nr 1 kuni 21 ja paarisnr 6 kuni lõpuni, Lubja, Lüli, Mõigu, Oomi, J. Poska paaritud 1 kuni 5, J. Pärna, A. Reinvaldi, Tartu mnt paaritud nr 65 kuni 83 ning 119 kuni lõpuni ja paarisnr 66 kuni lõpuni, K. Türnpuu, Vana-Tartu mnt paaritud nr 1 kuni 7 ja paarisnr 2 kuni 4, Vati, J. Vilmsi kõik paarisnrumbrid.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kadrioru Saksa Gümnaasium, Gonsiori tn 38.

 

Valimisjaoskond nr 22

Valimisjaoskonda kuuluvad: Fr. R. Faehlmanni paarisnr 46 kuni 54, Joa, Kadri tee, L. Koidula paaritud nr 3 kuni 25 ja paarisnr 14 kuni 32, Kuristiku, J. Köleri paaritud nr 13 kuni 23 ja paarisnr 20 kuni lõpuni, Maarjaheina, Maarjamäe, Mäe paaritud nr, Mäekalda, Narva mnt paaritud nr 65 kuni 95 ja paarisnr 72 kuni 124, Oru, Pirita tee paarisnr 8 kuni 72, J. Poska paaritud nr 7 kuni 47 ja paarisnr 4 kuni 38c, Roheline aas, Valge paaritud nr 3 kuni 15, Vesivärava, J. Vilmsi paaritud nr 23 kuni 57, A. Weizenbergi paaritud nr 33 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, F. J. Wiedemanni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing, J. Poska tn 15.

 

Valimisjaoskond nr 23

Valimisjaoskonda kuuluvad: Allika, Estonia pst, G. Otsa, Kauka, Kaupmehe, Kentmanni, Lembitu, Liivalaia paaritud nr 25 kuni 29, Lätte, Rävala pst paaritud nr 11 kuni 19, Sakala, P. Süda paaritud nr 1 kuni 15 ja paarisnr 2 kuni 4, Tatari paaritud nr 1 kuni 31 ja paarisnr 2 kuni 38.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Reaalkool, Estonia pst 6.

 

Valimisjaoskond nr 24

Valimisjaoskonda kuuluvad: Islandi väljak, Kaubamaja, Lastekodu paaritud nr 3 kuni 11 ja paarisnr 6 kuni 10, A. Lauteri, Lennuki, Liivalaia paaritud nr 39 kuni 47 ja paarisnr 36 kuni 42, Maakri, Pääsukese, Rävala pst paaritud nr 1 kuni 9 ja kõik paarisnr, Tartu mnt paarisnr 4 kuni 38, Tornimäe, Vambola ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Kesklinn.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Linnavalitsus, Vabaduse väljak 7.

 

Valimisjaoskond nr 25

Valimisjaoskonda kuuluvad: Filtri tee, Gildi, Jakobi kõik paaritud nr, Juhkentali paaritud nr kuni 21 ja paarisnr kuni 28, Järvevana tee paaritud nr 1 kuni 17, Keldrimäe, Lastekodu paaritud nr 13 kuni 31a ja paarisnr 16 kuni lõpuni, Liivalaia paarisnr 30 kuni 34, Masina, Odra, Püssirohu, Staadioni, Tartu mnt paarisnr 40 kuni 64, Torupilli ots, Toonela tee, Turu, Veskiposti, Võistluse.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Juhkentali Gümnaasium, Juhkentali tn 36.

 

Valimisjaoskond nr 26

Valimisjaoskonda kuuluvad: Herne paaritud nr 23 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, Hospidali, Imanta kõik paaritud nr, Invaliidi, Jakobi kõik paarisnr, Juhkentali paaritud nr 23 kuni 39 ja paarisnr 30 kuni 44, Liivalaia paaritud nr 9 kuni 23 ja paarisnr 20a kuni 28, Liivamäe, Magasini paaritud nr 1 kuni 17 ja paarisnr 2 kuni 16, Mardi, Naeri, Ravi, Uus-Tatari, Vana-Keldrimäe, Vana-Liivamäe, Veski, Võlvi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Liivalaia Gümnaasium, Liivalaia tn 23.

 

Valimisjaoskond nr 27

Valimisjaoskonda kuuluvad: Herne paaritud nr 5 kuni 21 ja paarisnr 6 kuni 20, Kauna, Kodu, Koidu paaritud nr 113, 113a, 113b ja paarisnr 100 kuni 122a, Luha paarisnr 34 kuni 40, Magasini paaritud nr 19 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, Oa, Pille, Planeedi kõik paarisnr, Puhke, Pärnu mnt 62a kuni 88c, Tare, Tehnika paaritud nr 119 kuni 139, Tiiu,Töökoja, Uue Maailma kõik paaritud nr, Vaikne, Vana-Lõuna paaritud nr 9 kuni lõpuni ja paarisnr 6 kuni 30, Varre, Veerenni paaritud nr 19 kuni 53/7 ja kuni 53a ning paarisnr 34 kuni 40, Vineeri, Õilme, Õpetajate.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Ühisgümnaasium, Pärnu mnt 71/73.

 

Valimisjaoskond nr 28

Valimisjaoskonda kuuluvad: Ahju, Hariduse, Kaarli pst kõik paaritud nr, Liivalaia paaritud nr 3 kuni 7 ja paarisnr 2 kuni 20, Pärnu mnt paaritud nr 5 kuni 89 ja paarisnr 14 kuni 46, Roosikrantsi, P. Süda paarisnr 6 kuni lõpuni, Tatari paaritud nr 35 kuni lõpuni ja paarisnr 42 kuni lõpuni, Tõnismägi kõik paaritud nr, Vabaduse väljak kõik paaritud nr, Vana-Lõuna paaritud nr 1 kuni 7, Vana-Veerenni, Veerenni paaritud nr 1 kuni 17 ja paarisnr 4 kuni 22.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Polütehnikum, Pärnu mnt 57.

 

Valimisjaoskond nr 29

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aasa, Endla paaritud nr 1 kuni 33, Kesk-Luha, Kiire, Koidu paaritud nr 53 kuni 63 ja paarisnr 56a kuni 74, Komeedi, Kristiina, Luha paaritud nr 15 kuni lõpuni ja paarisnr 8 kuni 32, Lõkke, Pilve, Pärnu mnt 62, Saturni, Tehnika paaritud nr 71 kuni 89, Uue Maailma kõik paarisnr, Videviku, Villardi paaritud nr 29 kuni lõpuni ja paarisnr 26 kuni lõpuni, Väike-Ameerika paaritud nr 1 kuni 25 ja paarisnr 6 kuni 14.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62.

 

Valimisjaoskond nr 30

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kesk-Ameerika, Koidu paaritud nr 65 kuni 97 ja paarisnr 76 kuni 98, Luha paaritud nr 1 kuni 9 ja paarisnr 2 kuni 6, Planeedi kõik paaritud nr, Pärnu mnt paarisnr 48 kuni 50, Suur-Ameerika, Tehnika paaritud nr 91 kuni 117, Toom-Kuninga, Tuvi, Tõnismägi kõik paarisnr, Veetorni, Virmalise, Väike-Ameerika paaritud nr 27 kuni lõpuni ja paarisnr 16 kuni lõpuni, Õllepruuli.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Humanitaargümnaasium, Koidu tn 97.

 

 

Lasnamäe linnaosa

Valimisjaoskond nr 41

Valimisjaoskonda kuuluvad: Katusepapi, Kivimurru, Paekivi, Pallasti, Sikupilli.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Sikupilli Keskkool, Kivimurru 9.

 

Valimisjaoskond nr 42

Valimisjaoskonda kuuluvad: Asunduse, Lasnamäe, Paepargi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna  Teeninduskool, Majaka 2.

 

Valimisjaoskond nr 43

Valimisjaoskonda kuulub: Majaka.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna  Teeninduskool, Majaka 2.

 

Valimisjaoskond nr 44

Valimisjaoskonda kuuluvad: Armatuuri, Asfaldi, Betooni, Betooni põik, Gaasi, Kanali tee paaritud nr 3 kuni 7, Kantsi, Keevise, Kesk-Sõjamäe, Kiive, Killustiku, Kriidi, Lennujaama tee, Lõõtsa, Majaka põik, Nuia, Pae paarisnr 2 kuni 22, Paneeli, Peterburi tee nr 1 kuni 60/60C, Sarruse, Sepakoja, Sepapaja, Sepise, Silluse, Suur-Paala, Suur-Sõjamäe, Suur-Sõjamäe põik, Sõstramäe, Tala, Tambeti, Tapri, Tartu mnt paaritud nr 85 kuni 89, Tuha, Tuulemäe, Tõivu, Tõrviku, Valukoja, Vesse, Visase, Väike-Paala, Väike-Sõjamäe, Ääsi, Ülemiste tee.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Spordikompleks, Pae 1.

 

Valimisjaoskond nr 45

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kurepõllu, Liikuri, Mäe kõik paarisnr, Neemiku, Paekalda, Narva mnt paaritud nr 105 kuni 133 ja paarisnr 128 kuni 152, Paevälja pst, Smuuli tee, Turba, Uuslinna, Valge kõik paarisnr, Võidujooksu.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on  Lasnamäe Gümnaasium, Pae 59.

 

Valimisjaoskond nr 46

Valimisjaoskonda kuuluvad: Paekaare paarisnr 2 kuni 40.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Gümnaasium, Pae 59.

 

Valimisjaoskond nr 47

Valimisjaoskonda kuuluvad: Paekaare paarisnr 42 kuni 78.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Gümnaasium, Pae 59.

 

Valimisjaoskond nr 48

Valimisjaoskonda kuuluvad: Pae paaritud nr 5 kuni 41 ja paarisnr 24 kuni 58, Punane paaritud nr 1 kuni 13A.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Pae Gümnaasium, Pae 5.

 

Valimisjaoskond nr 49

Valimisjaoskonda kuuluvad: Pae paaritud nr 43 kuni 57 ja paarisnr 60 kuni 68/78, Punane paaritud nr 15 kuni 19, Pae põik.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Paekaare Gümnaasium, Punane 17.

 

Valimisjaoskond nr 50

Valimisjaoskonda kuuluvad: Plasti, Punane paaritud nr 21 kuni 39 ja paarisnr 2 kuni 68 ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Lasnamäe.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Punane 16.

 

Valimisjaoskond nr 51

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kalevipoja põik, Pinna.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16.

 

Valimisjaoskond nr 52

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kalevipoja, Punane paaritud nr 57 kuni 67.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16.

 

Valimisjaoskond nr 53

Valimisjaoskonda kuulub: Vikerlase.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16.

 

Valimisjaoskond nr 54

Valimisjaoskonda kuulub: Koorti.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kultuurikeskus Lindakivi, Koorti 22.

 

Valimisjaoskond nr 55

Valimisjaoskonda kuuluvad: Härma, Vana-Kuuli, Võru.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kultuurikeskus Lindakivi, Koorti 22.

 

Valimisjaoskond nr 56

Valimisjaoskonda kuuluvad: Alvari, Loometsa, Virbi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Vene Gümnaasium, Koorti 23.

 

Valimisjaoskond nr 57

Valimisjaoskonda kuuluvad: Arbu, Loitsu, Lummu.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Vene Gümnaasium, Koorti 23.

 

Valimisjaoskond nr 58

Valimisjaoskonda kuuluvad: Anni, Kuuli, Pikri, Varraku, Vilisuu.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Muusikakool, Punane 69.

 

Valimisjaoskond nr 59

Valimisjaoskonda kuuluvad: Mahtra paarisnr 2 kuni 48.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Mahtra Gümnaasium, Mahtra 60.

 

Valimisjaoskond nr 60

Valimisjaoskonda kuuluvad: Lagedi tee, Mahtra paaritud nr 3 kuni 25 ja paarisnr 50 kuni 72, Peterburi tee 61 kuni 206, Tooma, Väomurru, Väo tee.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Mahtra Gümnaasium, Mahtra 60.

 

Valimisjaoskond nr 61

Valimisjaoskonda kuuluvad: Raadiku, Ümera paarisnr 2 kuni 24.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Teeninduskool, Raadiku 10.

 

Valimisjaoskond nr 62

Valimisjaoskonda kuuluvad: Sinimäe tee, Ümera paaritud nr 1 kuni 25 ja paarisnr 26 kuni 60.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Põhikool, Ümera 46.

 

Valimisjaoskond nr 63

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kärberi paarisnr 12 kuni 62.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kuristiku Gümnaasium, Kärberi 9.

 

Valimisjaoskond nr 64

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kärberi paaritud nr 3 kuni 47 ja paarisnr 2 kuni 10.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kuristiku Gümnaasium, Kärberi 9.

 

 

Valimisjaoskond nr 65

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kivila paaritud nr 13 kuni 21 ja paarisnr 22 kuni 46.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kuristiku Gümnaasium, Kärberi 9.

 

Valimisjaoskond nr 66

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kivila paaritud nr 1 kuni 11 ja paarisnr 2 kuni 20, Mustakivi tee, Osmussaare tee, Taevakivi, Tähesaju.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Eesti Mereakadeemia, Mustakivi tee 25.

 

Valimisjaoskond nr 67

Valimisjaoskonda kuuluvad: Linnamäe tee paaritud nr 43 kuni 87 ja paarisnr 24 kuni 36.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Linnamäe tee 10.

 

Valimisjaoskond nr 68

Valimisjaoskonda kuuluvad: Linnamäe tee paaritud nr 1 kuni 37 ja paarisnr 2 kuni 22.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Linnamäe tee 10.

 

Valimisjaoskond nr 69

Valimisjaoskonda kuulub: Muhu.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Linnamäe tee 10.

 

Valimisjaoskond nr 70

Valimisjaoskonda kuuluvad: Läänemere tee paaritud nr 17 kuni 51, Narva mnt. paarisnr 154 kuni 176, Ussimäe tee.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Üldgümnaasium, Läänemere tee 31.

Valimisjaoskond nr 71

Valimisjaoskonda kuuluvad: Läänemere tee paarisnr 34 kuni lõpuni, Hooldekodu tee, Priisle tee.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Lasnamäe Üldgümnaasium, Läänemere tee 31.

 

Valimisjaoskond nr 72

Valimisjaoskonda kuuluvad: Kihnu, Vormsi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Läänemere Gümnaasium, Vormsi 3.

 

Valimisjaoskond nr 73

Valimisjaoskonda kuuluvad: Läänemere tee paaritud nr 1 kuni 15 ja paarisnr 2 kuni 32.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Läänemere Gümnaasium, Vormsi 3.

 

Valimisjaoskond nr 74

Valimisjaoskonda kuuluvad: Angerpisti, Katleri, Meeliku, Kiviriku, Lageloo, Loopealse pst, Puju.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium, Katleri 2A.

 

Valimisjaoskond nr 75

Valimisjaoskonda kuuluvad: Lavamaa, Marana, Martsa, Paasiku, Tondiraba.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium, Katleri 2A.

 

 

 

 

Pirita linnaosa

Valimisjaoskond nr 113

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aianduse tee, Arnika tee, Astla tee, Esku, Harksaba, Jasmiini tee, Kannustiiva, Kassikäpa tee, Kedriku, Kirilase, Kloostrimetsa tee paarisnr 36 kuni lõpuni ja paaritud nr 39 kuni lõpuni, Kressi tee, Kuldtiiva, Kummeli tee, Kupra tee, Kõdra tee, Kõlviku põik, Kõlviku tee, Käokannu tee, Käokäpa tee, Laiaküla tee, Leediku, Lepiku tee, Liilia tee, Lilleherne tee, Lumikellukese tee, Lumiku, Maikellukese tee, Mugula tee, Muuga tee 7, 11a, 13, Naistepuna tee, Nurmenuku tee, Oblika tee, Piksepeni, Pojengi tee, Priimula tee, Põdrakanepi tee, Põldma, Päevakoera, Pärnamäe tee paarisnr kuni lõpuni ja paaritud nr 19 kuni lõpuni, Pärnaõie tee, Randvere tee paarisnr 86 kuni lõpuni ja paaritud nr 75 kuni lõpuni, Rukkilille tee, Silmiku, Sinitiiva, Sirptiiva, Sompa tee, Suislepa tee, Suru, Suurekivi, Sügislase, Tolmuka tee, Täpiku, Udeselja, Uneliblika, Vabarna tee, Vaksiku, Valguta, Varjulille tee, Villkäpa, Äigrumäe tee (linnapiirini ), Öölase.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Mähe Vaba Aja Keskus, Aianduse tee 64a.

 

Valimisjaoskond nr 114

Valimisjaoskonda kuuluvad: Andrekse tee, E.Bornhöhe tee, Hämar tee, Jahe tee, Jahimehe põik, Jahimehe tee, Jumika tee, Kailu tee, Kalamehe tee, Kalmuse tee, Keeru tee, Kloostri tee, Kloostrimetsa tee paarisnr 4 kuni 26 ja paaritud nr 5 kuni 29, Kuusenõmme tee, Kuusiku tee, Kõrkja tee, Käokeele tee, Küüvitsa tee, Lauri tee, Lehiku paarisnr 2 kuni 26 ja paaritud nr 1 kuni lõpuni, Looklev tee, Masti, Matka tee, Meremehe tee, Merivälja tee paarisnr 16 kuni 76 ja paaritud nr 5, 41 kuni lõpuni, Metsavahi põik, Metsavahi tee, Metsniku tee, Mõrra tee, Mähe tee, Mähe-Kaasiku tee, Neiuvaiba tee, Nõo tee, Padriku, Pajustiku tee, Pihlametsa tee, Pirita tee 3, 3a, 17, Puki tee, Purje, Põõsa tee, Pärniku tee, Randvere tee paarisnr 2 kuni 78 ja paaritud nr 1 kuni 69, Rebasesaba tee, Regati pst, Rummu tee, Rätsepa tee, Saariku tee, Sarapiku tee, Sitska tee, Supluse pst, Toomiku tee, Toominga, Ussilaka tee, Vahtriku tee, Variku tee, Varju tee, Vilu tee, Võsa tee.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Pirita Linnaosa Valitsus, Merivälja tee 24.

 

Valimisjaoskond nr 115

Valimisjaoskonda kuuluvad: Abaja põik, Abaja, Haljas tee, Hiie põik, Hiie, Jaaniku, Jõekalda, Kallaste, Kase, Kaunis, Kose põik, Kose tee paarisnr 6 kuni 100 ja paaritud
nr 9a kuni 27, Kosemetsa, Kullese, Kuslapuu, Kärestiku, Künnapuu, Lehise, Lepa põik, Lepa, Nulu, Paju, Papli, Punga, Purde, Pähkli, Saare, Sanglepa, Sarapuu,
E. Särgava allee, Tamme, Tarja, Tohu, Tuulenurga, Tõru, Urva, Varsaallika ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Pirita.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Pirita Vaba Aja Keskus, Merivälja tee 3.

 

Valimisjaoskond nr 116

Valimisjaoskonda kuuluvad: Helmiku põik, Helmiku tee, Hunditubaka tee, Irusilla, Jaanilille tee, Jääraku põik, Jääraku tee, Karukella tee, Kelluka tee, Kiviaia tee, Koldrohu tee, Kose tee paaritud nr 29 kuni lõpuni , Kurereha tee, Kuukressi tee, Lõosilma tee, Lükati tee, Mailase tee, Mesika põik, Mesika tee, Metsakooli põik, Metsakooli tee, Narva mnt paaritud nr 139 kuni 205, Niidu tee, Nurmiku põik, Nurmiku tee, Osja tee, Paisu, Pajulille tee, Puhkekodu tee, Pune tee, Pärnamäe tee 1, Pääsusilma tee, Rahvakooli tee, Vabaõhukooli tee, Vahulille tee, Veeriku tee, Vesiveski.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kose Vaba Aja Keskus, Puhkekodu tee 55b.

 

Valimisjaoskond nr 117

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aiatee, Haaviku põik, Haaviku tee, Heki tee, Hiiela tee, Hõbekuuse tee, Ida tee, Jugapuu põik, Jugapuu tee, Kastevarre tee, Kastiku tee, Kesktee, Kõivu põik, Kõivu tee, Leedri tee, Lehiku tee 28, 30, Lodjapuu tee, Lodumetsa tee, Lõhmuse põik, Lõhmuse tee, Lääne tee, Merivälja tee paarisnr 94 kuni lõpuni ja paaritud nr 9 kuni 21, Mõõna tee, Naadi tee, Näsiniine tee, Paakspuu tee, Palderjani tee, Ranna tee, Ranniku põik, Ranniku tee, Rändrahnu tee, Salu tee, Siniladva tee, Soovõha tee, Tuule tee, Tõusu tee, Ubalehe tee, Vaate põik, Vaate tee, Vahtramäe tee, Viimsi põik, Viimsi tee, Viirpuu tee, Võra tee, Väina tee.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Merivälja Kool, Heki tee 16.

 

Valimisringkond nr 3

 

Mustamäe linnaosa

Valimisjaoskond nr 76

Valimisjaoskonda kuuluvad: Nõmme tee paarisnr 106 kuni 112, Siili 27, Sõpruse pst paarisnr 188 kuni 194, 198 ning paaritud nr 163 kuni 175 ja 187 kuni 203.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Tehnikagümnaasium, Sõpruse pst 187.

 

Valimisjaoskond nr 77

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee paarisnr 70 kuni 74, Siili paarisnr ja paaritud nr 3 kuni 25.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Tehnikagümnaasium, Sõpruse pst 187.

 

Valimisjaoskond nr 78

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee 98 ja paarisnr 102 kuni 108, Kiili, Kuklase, Mustamäe tee 145, 149, 149a ja 151, Sipelga.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 32. Keskkool, Kiili tn 10.

 

Valimisjaoskond nr 79

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee 100 ja 110, Mustamäe tee 147, Sõpruse pst 186, 196 ja 200.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 32. Keskkool, Kiili tn 10.

 

Valimisjaoskond nr 80

Valimisjaoskonda kuuluvad: Mustamäe tee paaritud nr 137 kuni 143 ja 153 ning paarisnr 58 kuni 90, Parmu, Tildri paaritud nr, Tildri põik, Vaablase.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna  32. Keskkool, Kiili tn 10.

 

Valimisjaoskond nr 81

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee paaritud nr 113 kuni 129 ja 133 kuni 139, Ehitajate tee paarisnr 102 kuni 112, Herilase, Kadaka tee paaritud nr 1 kuni 139, Laki paaritud nr 11 kuni 25 ja paarisnr 24 kuni 32, Lepatriinu, Mustamäe tee paarisnr 96 kuni 106 ja valijad, kelle elukoha aadress on Tallinn, Mustamäe.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Mustamäe Linnaosa Valitsus, A. H. Tammsaare tee 135.

 

Valimisjaoskond nr 82

Valimisjaoskonda kuuluvad: E. Vilde tee paarisnr 82 kuni 104, Rabaküla.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, A. H. Tammsaare tee 145.

 

Valimisjaoskond nr 83

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aiandi, A. H. Tammsaare tee paaritud 143 kuni lõpuni ja paarisnr 116 kuni 134, E. Vilde tee 108, Ehitajate tee paarisnr 64 kuni 88.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, A. H. Tammsaare tee 145.

 

 

 

Valimisjaoskond nr 84

Valimisjaoskonda kuuluvad: E. Vilde tee 85 ja 87, Ehitajate tee paarisnr 40 kuni 60, Keskuse paaritud nr ja paarisnr 12 kuni 22, Mustamäe tee paarisnr 112 kuni 138.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustamäe Gümnaasium, Keskuse tn 18.

 

Valimisjaoskond nr 85

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee paaritud nr 57 kuni 73, J. Sütiste tee 4, Retke tee paarisnr, Sõpruse pst 179/181.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Lasteaed Delfiin, J. Sütiste tee 4.

 

Valimisjaoskond nr 86

Valimisjaoskonda kuuluvad: J. Sütiste tee paaritud nr 1 kuni 21 ja paarisnr 6 kuni 12, Sõpruse pst paaritud nr 227 kuni 243, Tervise 21 ja 28.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Saksa Gümnaasium, J. Sütiste tee 20.

 

Valimisjaoskond nr 87

Valimisjaoskonda kuuluvad: J. Sütiste tee paarisnr 14 kuni 38, Sõpruse pst paaritud nr 209 kuni 225.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Saksa Gümnaasium, J. Sütiste tee 20.

 

Valimisjaoskond nr 88

Valimisjaoskonda kuuluvad: J. Sütiste tee paarisnr 40 kuni 60, Sõpruse pst paaritud nr 245 kuni 261 ja 222 ja paarisnr 244 kuni 250.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 53. Keskkool, J. Sütiste tee 42.

 

Valimisjaoskond nr 89

Valimisjaoskonda kuuluvad: J. Sütiste tee paaritud nr 27 kuni 45.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 53. Keskkool, J. Sütiste tee 42.

 

Valimisjaoskond nr 90

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee 79 ja 81, E. Vilde tee 52, Sõpruse pst paarisnr 202 kuni 220.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, E. Vilde tee 64.

 

Valimisjaoskond nr 91

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee paaritud nr 83 kuni 107, Mustamäe tee paaritud nr 159 kuni 169.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, E. Vilde tee 64.

 

Valimisjaoskond nr 92

Valimisjaoskonda kuuluvad: E. Vilde tee paaritud nr 51 kuni 79, Sõpruse pst paarisnr 226 kuni 242.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 37. Keskkool, E. Vilde tee 69.

 

Valimisjaoskond nr 93

Valimisjaoskonda kuuluvad: E. Vilde tee 68 ja 81, Keskuse 4, 4A ja 6, Mustamäe tee paaritud nr 181 kuni 201.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna 37. Keskkool, E. Vilde tee 69.

 

 

Valimisjaoskond nr 94

Valimisjaoskonda kuuluvad: E. Vilde tee paarisnr 54 kuni 66 ja 70 kuni 80, Mustamäe tee paaritud nr 171 kuni 177.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Arte Gümnaasium, E. Vilde tee 62.

 

Valimisjaoskond nr 95

Valimisjaoskonda kuuluvad: Akadeemia tee paaritud nr 1 kuni 11, Ehitajate tee paarisnr 2 kuni 4 ja paaritud nr 5 kuni 29, Lossi paarisnr 18 kuni 24, Mäealuse, Mäepealse väljaarvatud nr 19, Raja paarisnr 4 kuni 8 ja paaritud nr 11 kuni 21, Soone paaritud nr, Üliõpilaste tee paarisnr, Karsti.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Tehnikaülikooli peahoone, Ehitajate tee 5.

 

Valimisjaoskond nr 96

Valimisjaoskonda kuuluvad: Akadeemia tee paarisnr 2 kuni 34, Ehitajate tee 31 ja 33, Teaduspargi, Vinkli.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Tehnikaülikooli peahoone, Ehitajate tee 5.

 

Valimisjaoskond nr 97

Valimisjaoskonda kuuluvad: Akadeemia tee paarisnr 58 kuni 70, E. Vilde tee paarisnr 120 kuni 128, Ehitajate tee paaritud nr 39 kuni 103, Iva, Kadaka pst 140a ja paaritud nr 165 kuni 169, Kadaka tee paaritud nr 141 kuni 187 ja paarisnr 42 kuni 86, Kassi.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Mustamäe Kultuurikeskus „Kaja“, E. Vilde tee 118.

 

Valimisjaoskond nr 98

Valimisjaoskonda kuuluvad: Akadeemia tee paarisnr 36 kuni 56 ning paaritud nr 15 kuni 35, E. Vilde tee paaritud nr 117 kuni 143, Ehitajate tee 35 ja 37.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Mustamäe Kultuurikeskus „Kaja“, E. Vilde tee 118.

 

Valimisjaoskond nr 99

Valimisjaoskonda kuuluvad: A. H. Tammsaare tee 131, 141 ja 141a, E. Vilde tee paarisnr 112 kuni 118 ja 130 kuni 150 ning paaritud nr 89 kuni 113.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Majanduskool, A. H. Tammsaare tee 147.

 

  Nõmme linnaosa

Valimisjaoskond nr 100

Valimisjaoskonda kuuluvad: Ilo, Kaevu, Kalmistu tee, Kirde, Kitsas, Kurni paaritud nr 3 kuni lõpuni ja paarisnr 2 kuni lõpuni, Kurni põik, Kõrge, Käbi, Künka, Leesika, Liivaluite, Mahla paaris nr 2 kuni 16, Muru, Mängu, Männiku tee paaritud nr 1 kuni 49 ja paarisnr 2 kuni 44A, Nikolai von Glehni paaritud nr 29 kuni lõpuni, Näituse paaritud nr 1 kuni 15 ja paarisnr 2 kuni 20, Orava, Pedaja, Piiri paaritud nr 1 kuni 7, Puusepa, Pärnu mnt paaritud nr 147 kuni 213 ja paarisnr 234 kuni 288, Rahumäe tee paaritud nr 5 kuni 25 ja paarisnr 8 kuni 14A, Ratta, Raudtee paarisnr 2 kuni 26, Riisika, Risti, Rulli, Saeveski, Sihi paaritud nr 1 kuni 37A ja paarisnr 2 kuni 30, Tallinna, Vabaduse pst paaritud nr 1 kuni 15 ja paarisnr 2 kuni 26, Viljandi mnt paaritud nr 1 kuni 17 ja paarisnr 2 kuni 18A, Võidu paaritud nr 1 kuni 11 ja paarisnr 2 kuni 8, Väikese Illimari, Õnne.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50.

 

Valimisjaoskond nr 101

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aate paaritud nr 1 kuni 15A ja paaris nr 2 kuni 24, Astri paaritud nr 1 kuni 11 ja paarisnr 2 kuni 18, Haava paaritud nr 11 kuni lõpuni ja paarisnr 14 kuni lõpuni, Hämariku, Jõhvika, Kagu, Kaitse, Karusmarja, P. Kerese, Kivi kõik paaritud nr, Kuljuse, Liiva kõik paaritud nr ja paarisnr 2 kuni 10, Lootuse pst paaritud nr 1 kuni 39 ja paarisnr 2 kuni 54, Lootuse põik, Mahla paarisnr 16A kuni 40, Männiku tee paaritud nr 51 kuni 79A ja paarisnr 46 kuni 74C, Nelgi paaritud nr 1 kuni 15 ja paarisnr 2 kuni 14, Nurme paaritud nr 55 kuni 65, Näituse paaritud nr 17 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, Palli, Pesa, Pohla, Prii, Puhma, Puraviku, Pärnu mnt paaritud nr 215 kuni 223, Seene paaritud nr 5 kuni lõpuni ja paarisnr 10 kuni lõpuni, Side, Sihi paaritud nr 39 kuni 79 ja paarisnr 32 kuni 86, Sinilille, Vabaduse pst paaritud nr 17 kuni 73A ja paarisnr 28 kuni 66, Vahe, Vaigu, Valdeku paaritud nr 25 kuni 83 ja paarisnr 24 kuni 108, Valguse paaritud nr 1 kuni 7 ja paarisnr 2 kuni 8, Võidu paaritud nr 13 kuni 51 ja paarisnr 10 kuni 42, Värava, Õie paaritud nr 21 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, Õie põik.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50.

 

Valimisjaoskond nr 102

Valimisjaoskonda kuuluvad: Haava paaritud nr 1 kuni 9 ja paarisnr 2 kuni 12, Harku paaritud nr 1 kuni 23 ja paarisnr 2 kuni 18, Hiiu-Maleva paaritud nr 1 kuni 9 ja paarisnr 2 kuni 18A, Idakaare, Idakaare põik, Jaama, Kiige, Kivi kõik paarisnr, K. Raua, Kuiv, Kuru, Kuuse, Kõue, Kõver, Liiva paarisnr 12 kuni lõpuni, Lõuna paaritud nr 1 kuni 27 ja paarisnr 2 kuni 36, Mai põik, Mai, Metsa põik, Metsa paaritud nr 1 kuni 19 ja paarisnr 2 kuni 40A, Männi, Nikolai von Glehni paaritud nr 1 kuni 27 ja kõik paarisnr, Nikolai von Glehni põik, Nurme paaritud nr 1 kuni 35A ja paarisnr 2 kuni 22, Piiri paaritud nr 9 kuni lõpuni ja Piiri 58, Põhjakaare kõik paarisnr, Põllu paaritud nr 1 kuni 25 ja paarisnr 2 kuni 34, Pärnu mnt paaritud nr 225 kuni 297 ja paarisnr 292 kuni 354, Raudtee paaritud nr 1 kuni 47 ja paarisnr 28 kuni 68, Ravila paaritud nr 1 kuni 7 ja paarisnr 2 kuni 10A, Roheline, Sambla, Seene paaritud nr 1 kuni 3 ja paarisnr 2 kuni 8, Silla, Suusa, Tiiru, Turu plats, Tähe paaritud nr 1 kuni 19, Valdeku paaritud nr 1 kuni 23 ja paarisnr 2 kuni 22, Vana-Mustamäe paarisnr 4 kuni 12 ja 16, Vana-Pärnu mnt, Voo, Väike, Õie paaritud nr 1 kuni 19 ja paarisnr 2 kuni 20 ja kõik valijad, kellel elukoha aadressiandmeteks: Tallinn, Nõmme.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2.

 

Valimisjaoskond nr 103

Valimisjaoskonda kuuluvad: Haldja, Harku paaritud nr 25 kuni lõpuni ja paarisnr 20 kuni lõpuni, Hiiu paaritud nr 1 kuni 19A ja 41 kuni lõpuni ning paarisnr 2 kuni 32 ja 44 kuni lõpuni, Hiiu-Maleva paaritud nr 11 kuni 39 ja paarisnr 20 kuni 44, Hiiu-Suurtüki, Kitzbergi, Kärje paaritud nr 1 kuni 27 ja kõik paarisnr, Laulu, Leina, Läänekaare, Lühike, Metsa paaritud nr 53 kuni lõpuni ja paarisnr 42 kuni lõpuni, Nõmme-Kase paaritud nr 17 kuni lõpuni ja paarisnr 18 kuni lõpuni, Okka, Olevi paaritud nr 51 kuni lõpuni, Paiste, Pargi paaritud nr 11 kuni 33A ja paarisnr 12 kuni lõpuni, Pidu, Puu, Puuvilja, Põhjakaare kõik paaritud nr, Põllu paaritud nr 27 kuni 59 ja paarisnr 36 kuni 58, Pärnu mnt paaritud nr 299 kuni 325 ja paarisnr 356 kuni 384, Rahu paaritud nr 1 kuni 17 ja paarisnr 2 kuni 22, Raudtee paaritud nr 49 kuni 61 ja paarisnr 70 kuni 88, Seljaku, Sihi 123 ja paarisnr 102 kuni 116, Sulevi, Sõlme, Taara paaritud nr 11 kuni 21B ja paarisnr 2 kuni 26A, Torni, Tähe paarisnr 2A kuni 24, Ugala, Uku, Vabaduse pst paaritud nr 117 kuni 143B, Vahtra, Vana-Mustamäe paaritud nr 3 kuni 69 ja paarisnr 20 kuni 44, Vanemuise põik, Vanemuise paaritud nr 1 kuni 55 ja paarisnr 2 kuni 18, Võsu, Vääna paaritud nr 1 kuni 13 ja paarisnr 2 kuni 28, Õuna.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Gümnaasiumi Hiiu maja, Raudtee 55.

 

Valimisjaoskond nr 104

Valimisjaoskonda kuuluvad: Edela, Hiiu-Maleva paaritud nr 41 kuni lõpuni ja paarisnr 46 kuni lõpuni, J.V.Jannseni, Kandle, Kivimäe, Kruusa, Kõla, Künni, Laste, Lauliku paaritud nr 1 kuni 23, Liiviku, Olevi paaritud nr 1 kuni 49 ja kõik paarisnr, Olevi põik, Pargi paaritud nr 1 kuni 9 ja paarisnr 2 kuni 10, Põllu paaritud nr 61 kuni 91 ja paarisnr 60 kuni 118A, Pärnu mnt paaritud nr 327 kuni 369 ja paarisnr 390 kuni 432, Rahu paaritud nr 19 kuni 29, Raudtee paaritud nr 63 kuni 123 ja paarisnr 94 kuni 134, Ränduri tn 2, Salve, Sanatooriumi, Sihi paaritud nr 125 kuni lõpuni ja paarisnr 120 kuni lõpuni, Taara paaritud nr 23 kuni lõpuni ja paarisnr 28 kuni lõpuni, Tungla, Tähetorni paaritud nr 3 kuni 21 ja 4, Vabaduse pst paaritud nr 145 kuni 165C ja paarisnr 100 kuni 116 ja 132 kuni 138A, Valve, Vanemuise paaritud nr 57 kuni lõpuni ja paarisnr 22 kuni lõpuni, Voolu, Värsi paaritud nr 1 kuni 29 ja paarisnr 4 kuni 32, Vääna paaritud nr 15 kuni lõpuni ja paarisnr 30 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Gümnaasiumi Nõmme maja, Raudtee 73/Pargi 2.

 

Valimisjaoskond nr 105

Valimisjaoskonda kuuluvad: Astri paaritud nr 13 kuni lõpuni ja paarisnr 20 kuni lõpuni, Halu, Hao, Hiidtamme, Hõberebase, Jalaka, Kaarla, Karuse, Kauge, Kraavi, Kreegi, Kume, Kura, Kuremarja, Kvartsi, Kõnnu, Mahla paaritud nr 65 kuni lõpuni ja paarisnr 42 kuni lõpuni, Mustika, Männiku tee paaritud nr 81 kuni lõpuni ja paarisnr 76 kuni lõpuni, Nelgi paaritud nr 17 kuni lõpuni ja paarisnr 16 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Sotsiaalmaja, Pihlaka 12.

 

Valimisjaoskond nr 106

Valimisjaoskonda kuuluvad: Pihlaka, Piibri, Pinu, Raku, Remmelga, Riida, Silikaltsiidi, Sinirebase, Valdeku paaritud nr 85 kuni lõpuni ja paarisnr 110 kuni lõpuni, Viljandi mnt paaritud nr 19 kuni lõpuni , Võidu paaritud nr 53 kuni lõpuni ja paarisnr 44 kuni lõpuni, Võidu põik.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Sotsiaalmaja, Pihlaka 12.

 

Valimisjaoskond nr 107

Valimisjaoskonda kuuluvad: Adra, Hõimu, Ilmarise, Kumalase, Lemmiku, Lemmiku põik, Liipri , Naaritsa, Põllu paaritud nr 93 kuni lõpuni ja paarisnr 120 kuni lõpuni, Põllu põik, Pääsküla, Raba, Ränduri paarisnr 6 kuni lõpuni, paaritud nr 5 kuni lõpuni, Rõõmu, Rännaku pst, Saha põik, Saha, Sõbra, Sõbra põik, Vabaduse pst paaritud nr 167 kuni lõpuni ja paarisnr 130 ja 140 kuni lõpuni, Vikerkaare.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Tallinna Muusikakeskkool, Vabaduse pst 130.

 

Valimisjaoskond nr 108

Valimisjaoskonda kuuluvad: Arukaskede pst, Auto, Hirve, Hirve põik, Ilvese, Karusambla, Kaskede pst, Käolina, Kärbi, Külvi, Laaniku, Lehiste pst, Lõikuse, Mägra, Männimetsa põik, Männimetsa tee, Möldre tee, Nugise, Pajude pst, Palusambla, Paplite pst, Pilliroo, Põdra, Pärnade pst, Pärnu mnt paaritud nr 453 kuni lõpuni ja paarisnr 524 kuni lõpuni, Rebase, Saagi, Saarvahtra, Sambliku, Sarve, Sookaskede, Soovildiku, Tammede pst, Turbasambla.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Pääsküla Gümnaasium, Vikerkaare 10 // Põllu 109. 

 

Valimisjaoskond nr 109

Valimisjaoskonda kuuluvad: Hallikivi, Hommiku, Kaasiku, Kadaka pst kõik paaritud nr 1 kuni 163 ja paarisnr 2 kuni 120, Kalda, Kalevala, Kanarbiku, Kastani, Kasteheina, Koidiku, Laane, Lauliku paaritud nr 25 kuni lõpuni ja paarisnr 4 kuni lõpuni, Leegi paaritud nr 1 kuni 31 ja paarisnr 2 kuni 30, Lehtpuu, Lõo, Läike, Mesila, Metsaveere, Muraka, Muuluka, Palu, Plangu, Päikese pst.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kivimäe Põhikool, Leegi 14.

 

Valimisjaoskond nr 110

Valimisjaoskonda kuuluvad: Pärja, Pärnu mnt paaritud nr 371 kuni 433 ja paarisnr 434 kuni 520, Raie, Rao, Raudtee paarisnr 134E kuni lõpuni, Rohula, Roosi, Saarepuu, Seedri, Seedri põik, Sireli, Sisaski, Suvila, Sõnajala, Särje paaritud nr 1 kuni lõpuni ja paarisnr 4 kuni lõpuni, Tammepärja, Tammiku, Toome pst, Toome põik, Varbola, Vainu, Vesikaare, Värsi paaritud nr 31 kuni lõpuni ja paarisnr 34 kuni lõpuni, Õhtu, Õitse.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Kivimäe Põhikool, Leegi 14.

 

Valimisjaoskond nr 111

Valimisjaoskonda kuuluvad: Aate paaritud nr 17 kuni lõpuni ja paarisnr 26 kuni lõpuni, Edu, Hange, Helbe, Hiiu paaritud nr 27 kuni 39 ja paarisnr 34 kuni 42, J. Mändmetsa, Kaare, Kaja, Lehola, Lootuse pst paaritud nr 41 kuni lõpuni ja paarisnr 56 kuni lõpuni, Lõuna paaritud nr 29 kuni lõpuni ja paarisnr 38 kuni lõpuni, Metsa paaritud nr 21 kuni 51, M. Metsanurga, Nurme paaritud nr 37 kuni 53 ja 67 kuni lõpuni ning paarisnr 24 kuni lõpuni, Nõmme-Kase paaritud nr 1 kuni 9 ja paarisnr 2 kuni 16, Pargi paaritud nr 35 kuni lõpuni, Pilviku, Ravila paaritud nr 9 kuni lõpuni ja paarisnr 14 kuni lõpuni, Serva, Sihi paaritud nr 81 kuni 119 ja paarisnr 88 kuni 100, Taara paaritud nr 1 kuni 9, Talve, Tähe paaritud nr 21 kuni lõpuni ja paarisnr 26 kuni lõpuni, Vabaduse pst paaritud nr 75 kuni 115 ja paarisnr 68 kuni 94, Valguse paaritud nr 9 kuni lõpuni ja paarisnr 10 kuni lõpuni.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Noortemaja, Nurme 40.

 

Valimisjaoskond nr 112

Valimisjaoskonda kuuluvad: Alliksoo, Alliksoo põik, Hoo, Kaste, Külmallika, Külmallika põik, Lauka, Lohu paaritud nr 11 kuni lõpuni ja paarisnr 8 kuni lõpuni, Lossi paaritud nr 1 kuni 23 ja paarisnr 2 kuni 16, H. Moora, Moora umbtänav, Nõva, Padu, Padu põik, Raja paaritud nr 1 kuni 9, Raja põik, Rajametsa, Soone paarisnr 8 kuni 18, Soone põik, Tihniku, Tiigi, Trepi, Trummi põik, Trummi, Tähetorni paaritud nr 25 kuni 59A ja paarisnr 4A kuni 76, Vesioina , Vete, Ääre.

Jaoskonnakomisjoni ja hääletamisruumi asukoht on Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15A.

 

 

 

Toomas Sepp

Linnasekretär